Beylikdüzü Merdiven Temizliği

Beylikdüzü Merdiven Temizliği

Beylikdüzü Merdiven Temizliği alanında Profesyonel hizmeti, memnuniyet ve fiyat garantili olarak sağlamaktayız. Ortak alanlar olarak tabir ettiğimiz binaların hol boşlukları, asansörler, merdivenler, korkuluklar, otopark bölümleri, binanın çevresi, iğdaş ve su saatleri tarafımızca temizlenmektedir. Covid-19 sürecinde ortak kullanım alanlarının temizliğinin önemi kat ve kat armıştır. Şirketimiz bu konuda sizlerin hassasiyetinin farkındadır ve gerekli özeni göstererek virüslere karşı en etkili çözüme sahip kimyasalları kullanarak temizlik yapmaktadır.

Beylikdüzü Apartman Merdiven Temizliği

Beylikdüzü Apartman Merdiven Temizliği; Ortak alanların genel tanımı olan bu hizmet ile apartman içi ve dış çevresinin temizliği yapılmaktadır. Özellikle zemin temizliği yanında, asansör, cam, korkuluk temizlikleride kimyasallarla temizlenmektedir. Bu temizlik hizmetimiz talep ettiğiniz periyoda göre genelde haftada bir yada iki defa yapılmaktadır.

Mobil Kapıcılık; Standart kapıcılık yani apartman görevlisi hizmetinin mobil halini sizlere sunmaktayız. Bu hizmetimizi kapsayan hizmetler şu şekildedir; Temizlik, Çöp alma, Servis, bahçe bakımı hizmetleri. Standart kapıcılık ile aramızda ki fark, hizmet veren personel görev tanımındaki hizmetleri yerine getirmesi durumunda apartmandan ayrılmaktadır.

Otopark Temizliği; Otoparkların temizliği standart bina temizliği içerisinde yer almaktadır. Ancak eğer özel talebiniz söz konusu olur ise rota makinası ile yıkama işlemi ve talep etmeniz durumunda süt veya kristalize cilalama işlemi yapılmaktadır.

Bahçe Bakımı; Bahçe bakımında genel olarak çimlerin biçilmesi, ağaç budama ve çevre düzeni gibi hizmetler vermekteyiz. Temizlik çalışmasında ise bahçe mıntıkası yapılmaktadır.

Günlük Çöp Alma; Çöp alma işlemi haftanın 6 günü olmak üzere genelde akşam saatlerinde yapılmaktadır. Aynı zamanda talepleriniz doğrultusunda sabah saatlerinde de çöp alma talebinde buluna bilirsiniz. Çöp alma işlemi sonrası personelimiz bina giriş ve asansör içini paspaslamaktadır.

Apartman Merdiven Temizliği Beylikdüzü Hizmet Bölgelerimiz

Kavaklı Mahallesi

Merdiven Temizliği Kavaklı Mahallesi

Yakuplu Mahallesi

Merdiven Temizliği Yakuplu Mahallesi

Gürpınar Mahallesi

Bina Temizliği Gürpınar Mahallesi

Dereağzı Mahallesi

Bina Temizliği Dereağzı Mahallesi

Büyükşehir Mahallesi

Merdiven Temizleme Büyükşehir Mahallesi

Barış Mahallesi

Apartman Temizliği Barış Mahallesi

Adnan Kahveci Mahallesi

Apartman Temizliği Adnan kahveci Mahallesi

Marmara Mahallesi

Site Temizliği Marmara Mahallesi

Sahil Mahallesi

Site Temizliği Sahil Mahallesi

Cumhuriyet Mahallesi

Merdiven Temizleme Cumhuriyet Mahallesi

Beylikdüzü Site Temizliği

Beylikdüzü Site Temizliği hizmeti diğer merdiven temizliği hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. 2 yada daha çok bloktan oluşan sitelerin genel ortak alan temizlikleri, mobil kapıcılık ve çöp alma hizmetleriniz profesyonel olarak yerine getiriyoruz. Temizlik Firması olarak site temizliğinde kullanılan temizlik malzemeleri şirketimize ait olup özellikle temizlik kimyasallarının üretimi de tarafımızca yapılmakta olup en iyi temizlik sonucunu vermesi için ayarlanmaktadır.

Beylikdüzü Bina Temizlik Şirketi

Beylikdüzü Bina Temizliği Şirketi arayışı içerisinde olan siz değerli bina yöneticileri için akılcı çözümler üretmekteyiz. Bina temizliği içerisine dahil olan apartman, avm, iş hanları gibi yerler için periyodik haftalık temizlik hizmeti talebinde buluna bilirsiniz. Özellikle covid 19 sürecinde hijyenin bu denli önemli olduğu zamanlardayız. Bina temizliği talepleriniz için çalışma saatleri içerisinde bizleri araya bilir, whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyatlara en iyi hizmeti sağlamak için teklifimizi sizlere sunmakta olacağız.

Apartman Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Apartman Temizliği yapılma adımlarını sizlere listelemek gerekirse listemiz şu şekildedir. Öncelikle bu işlemler için çalıştığımız personellerimiz gerekli olan tüm eğitimleri almaktadır.

  • Bina içi en yukarıdan başlayacak şekilde dip köşe süpürülmektedir.
  • Apartmanın üst kısımları incelenerek örümcek ağlarından arındırılmaktadır.
  • Korkuluk, Su saatleri ve dolaplarının silinerek temizlenmesi,
  • Asansör kapılarının ve iç bölümün temizlenmesi,
  • Zeminlerin deterjanlı suyla silinmesi,
  • Otopark bölümlerinin zemin temizliği,
  • Bina çevresinin mıntıka temizliği,
  • Temizlik sonrası parfümleme yapılarak temizlik işlemi tamamlanmaktadır.

 

Beylikdüzün'de Apartman Merdiven Temizliği Fiyatları

Beylikdüzü Apartman Merdiven Temizliği fiyatını belirlerken bir çok kriteri dikkate almaktayız. Fiyat belirlerken en önemli kriterler, daire sayısı, binanın kat sayısı, otoparkı olup olmaması gibi bir çok seçeneğe bağlı olarak fiyatlarımızda değişkenlik söz konusudur. Firmamızı arayarak sizlere soracağımız soruların cevapları doğrultusunda hızlıca sizlere en uygun fiyat teklifini yapmış olacağız.

Kavaklı Apartman Merdiven Temizliği, Yakuplu Apartman Merdiven Temizliği, Gürpınar Apatman Merdiven Temizliği hizmet alımları için tek yapmanız gereken şirketimizi aramanızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.