Halı Yıkama

İstanbul, Beylikdüzü

Kale Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası Sponsorlu

Barış Mah. Akdeniz Cad. No 24 Beylikdüzü/İstanbul
İstanbul, Beylikdüzü

Beylikdüzü Halı Yıkama Sponsorlu

Yakuplu Mah. Başkent Cad. No 60/1 Beylikdüzü / İstanbul

Halı Yıkama

Temizlikfirmasi.com olarak, halı temizliği sektöründe lider internet sitelerinin başında gelerek, üstün temizlik anlayışıyla siz müşterilerimize memnuniyet garantisi veriyoruz.Firmalarımızın halı yıkama tesislerinde bulunan son teknoloji ürünlerle, halı yıkama makineleriyle ve ürünün cinsine göre farklılık gösteren temizlik anlayışımız doğrultusunda, işinde profesyonel, uzman firmalarla çalışıyoruz.

Fabrikada Yıkatmanın Elde Yıkamaktan Farkı Ne?

Hijyen, parlaklık ve temizlik için yılda en az iki kez halılarınızı fabrikaya göndermenizi öneriyoruz çünkü makine gücünün verdiği baskıya maalesef insan gücü erişemiyor. Ayrıca elle uygulanan baskı sonucunda halılarınızın tüyleri zarar görüyor. Üstelik kirler yüzeye çıkmak yerine daha da derine iniyor ve bakteri oluşumuna zemin hazırlıyor. Oysa ki fabrikalarda halılar için özel üretilmiş şampuanlar hem temizlik açısından derinlemesine bir arındırma sağlıyor hem de halının ömrüne zarar vermiyor.

İstanbul Halı Yıkama Firmaları arasında sizlere profesyonel hizmet sunan bir çok firmayı listeledik.

Halılarınız İçin En Uygun Firma Seçimi

Çevrenize sorarak bir iki firma bulabilirsiniz fakat bu ne kadar kapsamlı olur? Ayrıca firma hakkında ne kadar bilgi sahibi olabilirsiniz? İşte bu gibi sorular aklınıza takılmasın diye üstün performans ve hijyen garantisi veren firmalarımızla hizmetinizdeyiz. Tek yapmanız gereken sitemizde yer alan bir çok halı yıkama fabrikasını listeleyerek size uygun olanlarından teklif almak. Sitemizde yer alan telefon numaralarından firmalarımıza ulaşabilir, tercihlerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirterek fiyat bilgisi vb. alabilirsiniz.

Firmalarımızın Vizyonu

Her işte olduğu gibi halı firmalarında çalışan personeller de güler yüzlü, işine ve müşterisine saygılı olmalıdır. Aldığı ürünü zamanında teslim etmelidir. İşte biz bu doğrultular ışığında müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için işine özverili firmaları sizlere sunuyor ve son teknoloji makinelerle, insan sağlığını tehlikeye atmayan, ağır kimyasallar içermeyen şampuanlarla ve sağlık bakanlığı onayıyla çalışan firmaları listeliyoruz. Öncelikli hedefimiz, insan sağlığı ve halılarınızın ömrüne zarar vermemek, renklerini ilk günkü gibi korumak.

Halım Kirli mi Temiz mi Nasıl Anlarım?

Maalesef halınızın temiz olup olmadığını anlamak evde anlaşılacak bir durum değil çünkü halılar yapısı gereği milyonlarca bakteriyi bünyesinde bulundurabiliyor ve bu bakteriler laboratuvar ortamında mikroskobik olarak incelenebiliyor.Yalnız şöyle bir durum var ki bakterilerin bir kısmı insan sağlığına zararsızken bir kısmı ise ciddi sağlık sorunlarına yol açabiliyor. Halılarınızı temiz ve sağlık açısından tehdit oluşturmaması için düzenli periyodlarla (3-6 ay şeklinde) doğru şampuanlar ve yüksek performansa sahip makinelerin kullanıldığı halı fabrikalarında yıkatmanız gerekiyor.Bu şekilde temizlenmiş halılarınız elde yıkanan halılardan kat ve kat daha hijyenik oluyor ve sağlık açısından tehdit unsuru olmaktan çıkıyor.

Halılarınız Yıkanırken Hangi Aşamalardan Geçiyor?

İlk Aşama

 •  Sitemizde yer alan telefon numaralarından dilediğiniz firmamıza ulaşırsınız ve siparişiniz alınır.
 • Belirlenmiş tarihte halılarınız kapınızdan alınır ve karşılığında sipariş fişiniz verilir.
 • Sipariş fişiniz halınıza zımbalanır ve böylece karışması engellenir.
 • Fişleme işi bittikten sonra tek tek ölçülüp metrekareye göre bir hesap çıkarılır.
 • Fabrikalarımıza gelen halılarınız öncelikle tek tek tozlarından arındırılır.
 • Ciddi lekeler için uzman ekiplerimiz ön inceleme yapar.
 • Ön inceleme sonrasında lekenin cinsine ve halının dokusuna göre hangi şekilde bir temizlik yapılacağına karar verilir.
 • Yıkama aşamasına geçmeden önce halılarınız su ve özel şampuanlarla kirlerinden arındırılması için ıslatılarak bekletilir.

Yıkama Aşaması

 • Halılarınız otomatik makinalarımız da halının türü ve cinsine göre eşit miktarda su ve temizleyicilerle baskı yapılarak temizlenir. ( İnsan gücü, eşit miktar ve aşırı baskıya erişemez.)

Son Aşama ( Süpürme, Parfümleme, Paketleme )

 • Temizleme işlemlerinden geçen halılarınız son olarak kurutulur ve üzerindeki toz, tüy parçalarından ayrıştırılır.
 • Makinanın çıkaramadığı, gözden kaçan lekeler olursa diye tekrar kontrol edilir ve üstün leke çıkarıcılarla müdahale edilir.
 • on olarak kötü kokulara karşı parfümleme işlemi yapılır ve halılarınız paketlenir.
 • Paketlenen halılarınız teslim edinceye kadar özel paketlerde saklanır ve tozlanması engellenir.

Temizlik Firmaları Web Sitesi Kale Temizlik Şirketi Projesidir.