Küçükçekmece Merdiven Temizliği

Küçükçekmece Merdiven Temizliği

Küçükçekmece Merdiven Temizliği; İçinde bulunduğumuz korona virüs döneminde temizlik en çok dikkat edilmesi gereken hususlar arasına girmektedir. Bu nedenle yaşanılan çevrenin temizliği de bu açıdan çok önemlidir. Toplu bir kullanım alanı olarak kabul edilen apartmanlar, siteler, iş yerleri, ofisler, alışveriş merkezleri gibi yerlerin içleri sıklıkla dezenfekte edilmelidir. Özellikle merdivenler, asansörler temizlik için öncelik verilmesi gereken yerlerdendir. Peki  merdivenlerin ve apartmanların temizlikleri nasıl olmalıdır?

İstanbul Temizlik Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile hizmetlerimizi geliştirmekteyiz. Doğru temizlik firması tercihi için şimdi arayınız.

Küçükçekmece Apartman Merdiven Temizliği

Küçükçekmece Apartman ve merdiven temizliği düzenli olarak temizlenip ilaçlanması daha sonra oluşabilecek olası mikropların ve hastalıkların engellenmesini sağlamaktadır. Apartman ve merdiven temizliği her ne kadar kolay gibi görülse de üzerinde durulması ve dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Küçükçekmece apartman ve merdiven temizliği yapacak ise öncelikle çevreden başlar, çöpler temizlenir ve süpürülür. Apartmanın önündeki ve içindeki merdivenler, asansör, posta kutuları, merdiven korumalıkları ve camların olduğu yerlerde detaylı bir temizlik yapılmalıdır.

Merdiven Temizliği Nasıl Yapılır?

Merdiven temizliği sadece merdivenleri temizlemekle halledilebilecek bir iş değildir. Temizliğin tam olarak yapılabilmesi için apartman kapısı, merdiven altları, korumalıkları, asansörlerin kapıları ve içleri detaylı bir şekilde temizlenmelidir. Temizlik işine başlamadan önce süpürme işlemi uygulanmalı ardından su ve gerekli deterjanlarla temizliğe başlanmalıdır.

Deterjan ihtiyacı temizlik firmamız tarafından karşılanmaktadır.  Deterjanların etkili ve güzel kokmasına dikkat edilmelidir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konu ise temizlik yapılan suyun sık sık değiştirilmesi gerekmektedir. İşe başlanan temizlik suyuyla tüm apartman ve merdiven kesinlikle temizlenmemelidir. Temizlik sırasında özellikle merdivenlerin kenarlarında yiyecek kırıntıları kalmamalıdır. Bu durum haşerelerin ve böceklerin artmasına sebep olabilmektedir.

Süpürülme işlemi yapıldıysa ardından bez ya da paspasla temizleme yöntemi uygulanabilir. Daha detaylı bir temizlik yapılacaksa apartmanın son katından bol su dökülerek paspaslarla ve fırçalarla temizlenmelidir. Temizleme işleminin sonrasında kurulama işlemi uygulanmalı, eğer hemen kuruması mümkün değilse uyarıcı işaretler koyulup apartman sakinlerinin düşmemesine mutlaka dikkat edilmelidir. Apartmanda genel bir temizlik yapılıyorsa, temizleme işleminin ardından mutlaka ilaçlama işlemi yapılmalıdır. Bu da böcek ve haşerelerin meydana çıkmasını engellemektedir. Firma bünyesinde çalışan eleman sayısına göre ve apartmanın büyüklüğüne göre temizliği yapacak kişi sayısı da değişiklik gösterebilmektedir.

Merdiven Temizliği Fiyatları

Merdiven Temizlik fiyatları yapılan temizliğe ve bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Haftalık bir yada iki kere yapılması durumuna göre farklı fiyatlar söz konusu olacaktır. Kesin bir fiyat için birebir görüşülüp apartmanınızın büyüklüğü ve temizliğin yapılacağı alanlar detaylı olarak konuşulmalıdır. Eğer detaylı bir temizlik istenmiyor sadece günlük merdiven temizliği isteniyorsa fiyatlar daha uygun ve hesaplı bir hale gelmektedir. Bunun içinde yine görüşülüp bir fiyat belirlenmektedir.

İstanbul’da Küçükçekmece ilçemiz ile birlikte Sefaköy, Halkalı, Kanarya, Cennet, Beşyol semtleri içinde Apartman Bina Merdiven Temizliği hizmeti vermekteyiz. Uygun fiyatlarla en iyi hizmeti almak için tek yapmanız gereken firmamızı arayarak talebinizi bildirmenizdir.

“Küçükçekmece Merdiven Temizliği” hakkında 3 yorum

    1. Didem hanım apartmanınızın merdiven temizliği için fiyat teklifini vermeden önce sizlere bir kaç sorumuz olacaktır. Bu nedenle bizi mutlaka 0212 934 31 28 nolu telefon numaramızdan aramalısınız. Sizler için özel bir teklif hızlı bir şekilde hazırlanacaktır.

  1. Sefaköyde yer alan 8 daireli 4 katlı binamız için merdiven temizliği hizmeti almak istiyoruz. Merdiven temizliğine gelecek bayan olmalı ve aynı zamanda Sefaköy’de oturuyor olması tercih sebebimizdir. Daha öncesinde ki temizlikçi bayan ile temizlik konusunda memnuniyetsizlik yaşadık. İşinin ehli deneyimli bir personel gönderilecek ise uzun yıllar çalışmak isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir